Pytania? Zadzwoń !

601 767 400 taxrad@taxrad.pl
WYPOSAŻENIE TAXI

Oferujemy sprawdzone urządzenia, sprawdzonych producentów.

MOTOTRBO

Od biura do fabryki, od miasteczka studenckiego do obszaru całego kraju – radiotelefony MOTOTRBO sprawnie i z łatwością zapewniają łączność większej liczbie użytkowników, bez względu na miejsce pracy. Błyskawiczny przekaz informacji..

zapraszamy

Zapraszamy do kontaktu. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości odezwij się, mając ogromne doświadczenie w branży TAXI z przyjemnością pomożemy rozwiać każdą wątpliwość, doradzić co będzie najlepsze lub rozwiązać problem! Można również nas odwiedzić w naszej siedzibie. Zapraszamy!.

TTS WIZAR

Kompletne rozwiązanie TAXI
System TAXI

Taksometr NOVITUS TAXI E

Pierwszy w polsce taksometr fiskalny z dotykowym wyświetlaczem!

NOVITUS NEXT

Nowy kierunek kas fiskalnych

UDC-300 TAXI

Impuls prędkości z magistrali CAN - idealny do podłaczenia taksometru lub drogometru w nowoczesnym pojeździe.

NOVITUS NANO E

Nowoczesna kasa fiskalna przeznaczona do pracy w mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych.

WITAMY W TAXRAD!

Profesjonalny serwis - Stawiamy przede wszystkim na zadowolenie klienta. Taksówkami i radiołącznością zajmujemy od lat 80 co daje nam ogrogmne doświadczenie oraz możliwość spełnienia nawet nietypowych wymagań klienta. Wykonujemy profesjonalne montaże taksometrów, kas fiskalnych, radiotelefonów, instalacji antenowych oraz elektroniki samochodowej.

Zestawy TAXI - Zapraszamy do zakupu zestawów, niezbędnych do rozpoczęcia pracy na taksówce. Oferujemy Pańśtwu kompleksowe rozwiązania, dzięki którym w ciągu jednego dnia będzie możliwe wystąpienie do urzędu o licencję.

Zyskaj
Nowych klientów

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy PayTel zajmującej się terminalami płatniczymi. Nie bądź z tyłu gdy wszyscy już płacą kartą! Wybierz terminal PayTel i zyskaj nowych klientów

Czytaj więcej...

współpracujemy z: